0209375DRT1P Littelfuse PRICE/EA (MIN PURCH= 1500) FUSE, CARTRIDGE, 375MA, 5X15MM, SLO BLO; VOLTAGE RATING VAC:350V; FUSE CURRENT:375MA; BREAKING CAPACITY:100A @ 350VAC; FUSE
Part Nnumber
0209375DRT1P
Description
PRICE/EA (MIN PURCH= 1500) FUSE, CARTRIDGE, 375MA, 5X15MM, SLO BLO; VOLTAGE RATING VAC:350V; FUSE CURRENT:375MA; BREAKING CAPACITY:100A @ 350VAC; FUSE
Producer
Littelfuse
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword 0209375DRT1P Littelfuse PRICE/EA (MIN PURCH= 1500) FUSE, CARTRIDGE, 375MA, 5X15MM, SLO BLO; VOLTAGE RATING VAC:350V; FUSE CURRENT:375MA; BREAKING CAPACITY:100A @ 350VAC; FUSE)