0235200HXP Littelfuse FUSE, CARTRIDGE, 200MA, 5X20MM, FAST ACT; VOLTAGE RATING VAC:250V; FUSE CURRENT:200MA; BREAKING CAPACITY:35A @ 250VAC / 10KA @ 125VAC; FUSE SIZE METRI
Part Nnumber
0235200HXP
Description
FUSE, CARTRIDGE, 200MA, 5X20MM, FAST ACT; VOLTAGE RATING VAC:250V; FUSE CURRENT:200MA; BREAKING CAPACITY:35A @ 250VAC / 10KA @ 125VAC; FUSE SIZE METRI
Producer
Littelfuse
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword 0235200HXP Littelfuse FUSE, CARTRIDGE, 200MA, 5X20MM, FAST ACT; VOLTAGE RATING VAC:250V; FUSE CURRENT:200MA; BREAKING CAPACITY:35A @ 250VAC / 10KA @ 125VAC; FUSE SIZE METRI)